FutureAdPro


Zarobek z wkładem własnym-FutureAdPro

Jak to działa?

Firma FutureAdPro (w skrócie FAP) zajmuje się sprzedażą paczek reklamowych. Czyli tak jakby my wykupujemy paczkę reklam i jeszcze mamy z tego zysk. Paczka kosztuje 50$ (czyli około 180-200 zł zależnie od kursu dolara) i zarabia 60$. Czyli prawie 10$ zysku na czysto. Prawie, bo z 10$ jeszcze 3 dolary (5% z paczki) idą na konto reklamowe. Na nim można kupić sobie reklamę, która jest tu bardzo skuteczna. Czyli zysk na czysto z jednej paczki wynosi 7$. Niektórzy mogą powiedzieć, że to mało, ale jeśli się wykupi 20 paczek zysk jest już 140$ a jak 50 paczek to 350$ zysku (jeśli się chce kupić więcej niż 50 paczek na raz- przeczytaj kolejny akapit). W miarę tego ile paczek się kupi, zysk rośnie. Można na początku zacząć od kilku paczek i gdy się rzeczywiście zauważy potencjał tej firmy i możliwości zarobku (przy maksymalnej ilości paczek-1000 jest to 60$ dziennie przy ciągłej re-inwestycji, czyli 1800$ na miesiąc) to można wpłacić więcej i zarabiać też więcej. Oczywiście mogą to być kwoty o wiele większe, jeśli się w to zaangażujemy promując FAP.

Ile paczek mogę kupić i czy są jakieś limity?

Maksymalnie można kupić 1000 paczek, ale jeśli chce się kupić powyżej 50 paczek, trzeba wykupić tzw. status. Im wyższy status, tym więcej możemy paczek kupić. Do 50 paczek status jest całkowicie darmowy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem większej ilości paczek, to napisz- wyjaśnię szczegóły. 

Skąd mam mieć pewność, że firma nie zabierze moich pieniędzy?

FAP działa od kwietnia 2016 roku i od tego czasu dzieli się zyskami z użytkownikami serwisu. Firma ma też własny marketing plan (czyli plan biznesu), w którym wszystko jest dokładnie opisane. Dostępny jest on na tej stronie. Ma też inne źródła dochodu-kawiarenki (jedna jest we Wrocławiu), leasing samochodów i dużo innych. To wszystko jednak niestety nie może zagwarantować 100% działalności serwisu- jak z resztą w każdym biznesie- zawsze jest jakieś ryzyko.


Czy to legalne?

Tak. Firma ma swoich założycieli i ma swoją placówkę w Polsce.

Założyciele: panowie Roman Ziemian i Stefan Morgenstern

Adres firmy: TRUST COMPANY COMPLEX, AJELTAKE ROAD, AJELTAKE ISLAND, MAJURO, MARSHALL ISLAND, MH 96960


Co muszę zrobić, by zarabiać?

Oprócz własnej inwestycji trzeba również oglądać 10 reklam dziennie. Tylko tyle by mieć naliczenia.


Czy ta firma oferuje tylko kupno paczek?

Firma posiada również stronę podobną do Facebooka, ale z możliwością zarabiania za pisanie postów/komentowanie/lajkowanie postów czy pisanie na czacie. Strona nazywa się FuturNet (skrót FN) i jest połączona z FAP (FutureAdPro) w taki sposób, że jeśli założymy konto na FN to automatycznie tworzy nam się konto o tych samych danych w FAP. Działa to również odwrotnie. Firma oferuje również zakup matryc, ale ja polecam jak na razie skupić się na paczkach, bo i tak 5% od każdej wypłaty idzie na matryce.


Jak wygląda wypłata?

Wypłata jest realizowana z dnia na dzień. Można pieniądze wypłacić na różne sposoby. Na konto bankowe, na pay-pal-a,w BTC i kodem. Przy każdej wypłacie pobierana jest prowizja 5% wypłaty, które idzie na matryce w FutureNet i 1-3%, które jest pobierane przez procesor płatniczy. W wypłacie kodem jest pobierane tylko 5% na matryce, więc jest to najlepsza opcja. Niestety do wypłaty kodem potrzebujemy drugiej osoby, która ten kod od nas kupi. Podam przykład. Chcemy wypłacić 100$ kodem. Generujemy kod 100$ i pytamy się innej osoby, czy nie chce kodu na 100$. Jeśli ta osoba mówi, że chce, dajemy jej ten kod a ta osoba albo daje nam 100$ w gotówce, albo przelewa na konto. Można też to oczywiście przeliczyć na złotówki. Ta osoba, która kupi kod, może sobie tym kodem doładować konto i z tego kodu np kupić paczki. 


Dlaczego polecam Ci ten biznes? Jak działa reklama? I kilka słów podsumowania

Od każdego poleconego dostaję w zależności od wykupionego pakietu od 3% do 8% z zakupionych paczek. Nie ukrywam, że Ty również będziesz mógł w ten sposób zarabiać. Osoba polecająca pomaga tylko przez jakiś czas, a później będziesz sam zdolny do polecania i promowania tego biznesu. Oczywiście to nie oznacza, że nagle przestanę Ci pomagać. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, będę starał Ci się pomagać, byś bezproblemowo mógł sam udzielać innym informacji, na temat tego biznesu.


Kiedyś sam miałem problem z polecaniem, bo po prostu się bałem, że mnie ludzie wyśmieją, czy po prostu nie zaakceptują tego, że zarabiam w taki sposób. Po jakimś czasie uświadomiłem sobie, że żaden biznes w prawdziwym świecie, by nie działał prężnie bez polecania. Na przykład taki sklep medyczny. Gdyby do sklepu przychodzili ludzie, tylko którzy widzą ten sklep, bo obok niego przechodzą, sklep miałby znikomy zysk, a dzięki polecaniu innym osobom tego sklepu, sklep dobrze prosperuje. Tu też wchodzi reklama, bo jeśli sklep by się też reklamowało w internecie, zysk byłby jeszcze większy. Dlatego właśnie ta firma działa i będzie działać. Ludzie korzystający z reklamy, kupują produkty i dzięki temu pracodawcy chcą płacić za tą reklamę. Dlatego to cały czas się kręci.


 


Zarejestruj się w FutureAdPro

Napisz do mnie na facebooku