Sposoby na dorobienie


Sposoby na dorobienie- Paidvets Bitcofarm Bitcomine Ethero All1tool Sejfik

Czy ktoś powiedział, że mając mniej niż 18 lat, nie można zarabiać? Można. Tylko nie są to takie kwoty, jakie można zarabiać, będąc pełnoletnim. Mając mniej niż 18 lat, można zarabiać na wiele sposobów. Większość to klikanie w reklamy (tzw. PTP). Programów do takiego zarabiania w internecie są setki, ale niektóre znikają po miesiącu albo i szybciej. Ja przedstawię tu programy, które według mnie dają najwięcej dochodu i są na rynku już dłuższy czas. Rejestrując się z mojego linku, możesz dostać ode mnie wsparcie i pomoc. Jeśli coś będzie nie zrozumiałe-pisz, a ja z chęcią wytłumaczę. 

Na początku musisz sobie założyć konto w programie, na który będziesz wypłacał. Polecam -jakiś refowy na dolary i bitcoiny

  1. Paidverts- program, w którym można, według mnie, najwięcej zarabiać. Zarabiamy na klikaniu w reklamy i zbieraniu punktów BAP. Szczegółowy opis tutaj.
  2. Sejfik- program z wieloma możliwościami zarobku- pobieranie plików, pisanie artykułów, klikanie w reklamy,płatne rejestracje i td. Opis tutaj
  3. Bitcofarm,Bitcomine,Ethero- programy, na których zarabiamy w bitcoinach. Klikamy reklamy, a za zarobione pieniądze kupujemy zwierzątka/górników, którzy wydobywając za nas pieniądze. Opis tutaj
  4. Btcclicks- klikamy w reklamy i na tym zarabiamy. Jeden z najlepszych programów PTC do zarobku z reklam. Opis tutaj
  5. Freebitco.in- co godzinę wypełniamy/przepisujemy captchę i dostajemy za to jakąś część bitcoina. Opis tutaj
  6. All1tool- bot, do którego możemy załączyć strony, by dla nas zarabiały. Opis tutaj

Paidverts

Klikamy w nim w reklamy o wartości minimum 0,0005$. Niby mało, ale codziennie takich reklam jest około 20, to coś tam zawsze się uzbiera. Mamy też punkty BAP, w które są zamieniane na reklamy. Zasada w tym programie jest taka, że im więcej mamy punktów BAP tym otrzymujemy reklamy o wyższej wartości. Link do rejestracji.

Sejfik

Na tej stronie możliwości zarobku są bardzo duże. Poprzez kliknie w reklamy, pobieranie plików (około 200 mb albo i więcej) i w nich jest kod, który trzeba wpisać na stronie. Są też płatne rejestracje (zapisy w innych programach w zamian za pieniądze), pisanie artykułów na dany temat i td. Link do rejestracji.

Bitcofarm,Bitcomine,Ethero

Na tych stronach można zarabiać w Btc lub Eth. Dziennie klikamy minimum 4 reklamy i jak to zrobimy zbieramy od naszych robotników(w bitcofarm to są zwierzątka a w bitcomine i ethero górnicy) określone sumy pieniędzy, które później wypłacamy.Link do rejestracji w Bitcofarm. Link do rejestracji w Bitcomine. Link do rejestracji w Ethero.

Btcclicks

Ten program nie jest prawie w ogóle skomplikowany, bo opiera się on tylko na reklamach. Płaci w BTC. Link do rejestracji.

Freebitco.in

Program, który nam płaci za to, że wypełniamy co godzinę captchę. Płaci on również w BTC. Jest to jeden z najlepiej płatnych programów tego typu. Można w nim również zarabiać poprzez wkład własny. Jest to wtedy takie konto oszczędnościowe. Link do rejestracji.

All1tool

Jest to program, w którym się dodaje strony i tylko przepisuje się captchę. A program sam kilka reklamy dla nas. Obsługuje wiele witryn, ale nie wszystkie. Co jakiś czas dochodzą nowe witryny, ale ja skupiłem się tylko na tych, które są już dłuższy czas. Na początku rejestrujemy się na witrynach-jeśli musimy-potwierdzamy e-mail. Polecam na każdej stronie mieć ten sam login i to hasło, gdyż to znacznie ułatwi zapamiętanie wszystkiego i łatwiej będzie ustawić bota. Rejestrujemy się w podanych poniżej witrynach. Jeśli ktoś chce sobie przyśpieszyć pracę, można zainstalować sobie rozszerzenie tampermokey i pobrać skrypt, który nam automatycznie uzupełnia konkretne pola. Skryp do pobrania tutaj. W skrypcie trzeba zmienić następujące dane

unsername="nasza_nazwa_użytkownika";

fulname="nasze_imie_i_nazwisko_bez_znakow_specjalnych_typu_ą_ź_itp";

mail="nasz@email.pl";

password="nasze_haslo_najlepiej_minimum_7_znakowe";

i po zmienieniu skryptu będzie on automatycznie wypełniał pola gdy będziemy się rejestrować w poniższych witrynach.

northclicks
youcan5star
dixned
ptcclikz
clix4btc
ipanewbux
buxclix
worldclickmedia
bitcoku
znappybux
dyobux
clixdz
i9bux
dimondclix
planetclix
rothabux
clixtoo
sprizads
steelclix
ipanewplus
cashclicks

Gdy zarejestrujemy się w powyższych witrynach, pobieramy ten plik i ten program. Uruchamiamy dowolny w dowolnym edytorze pobrany plik(wpisać nazwę). Wyszukujemy frazę "nasza_nazwa_użytkownika" i podmieniamy je na nasz login, który wstawiliśmy w to miejsce. Później wyszukujemy hasło ("nasze_haslo_najlepiej_minimum_7_znakowe") i również je podmieniamy. Uwaga. Wyszukaj i podmień wszystkie wystąpienia danej frazy. Gdy już to zrobisz, uruchom program i w oknie kliknij prawy przycisk myszy, i z menu "import". Zaimportuj zmieniony przed chwilą plik i naciśnij "All 100". Program rozpoczyna pracę. Od tego momentu bot zarabia za nas pieniądze. Gdy strona działa przycisk "play" zmienia się na "stop". Możemy go kliknąć by zatrzymać działanie witryny. Gdy wszystkie strony zmienią się na "play"-znaczy że reklamy na stronach zostały odklikane. Wtedy najlepiej jest uruchomić jeszcze raz bota naciskając przycisk "All 100" gdyż witryny które mają "GRID" zostaną wtedy odklikane. GRID to prosta gra w, w której klikamy w wybrany kwadracik i możemy wygrać jakąś kwotę w programie. Niestety zbieranie dolarków w tym programie jest powolne, ale jedyne co musimy robić to przepisywać captchę. Po jakimś czasie gdy już uzbieramy wystarczającą kwotę, możemy nasz zysk wypłacić.