Jak to działa?

 

Metodę na „zarabianie bez wkładu własnego”, którą przedstawię w dwóch pierwszych etapach (podzieliłem tę metodę na etapy dla łatwiejszego przyswajania informacji) , przedstawię dopiero, jak się zdecydujesz i napiszesz do mnie na Facebooku . Jest to taki bonus dla osób zdecydowanych 🙂

Ile mogę zarobić?

Po napisaniu do mnie, w etapie 1 oraz 2 dowiesz się, jak w ciągu tygodnia, zarobić nawet 2103zł bez wkładu własnego, oraz bez polecania czegokolwiek, komukolwiek. Są to etapy, które wykona każdy bez żadnej wiedzy. W dalszych etapach dowiesz się, co trzeba zrobić, aby co miesiąc zarabiać 3000,8000,15000 zł– to ile zarobisz i w jakim czasie, będzie już zależało tylko od Ciebie, i od Twojego zaangażowania.

Wiem, że dla niektórych kwoty rzędu 15 000 zł miesięcznie to są kosmiczne kwoty, ale są jak najbardziej możliwe. Poniżej będziesz widział przykład osoby, która w 36 dni od rozpoczęcia działania tym systemem zarobiła 16 757,09 zł.

 

Dlaczego sobie z tym poradzisz?

Doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkiego, czego będziesz potrzebował, nauczę Cię za darmo.

Nie ważne czy pracujesz, studiujesz, jesteś bezrobotny. Chcesz tylko dorobić lub zarobić na spłatę długów. Być może będziesz chciał się bardziej zaangażować i zrobić z tej metody sposób, na bardzo fajne życie.

Metoda ta jest tak podzielona, że każda z wyżej wymienionych osób znajdzie coś dla siebie.

To jest jedyny taki sposób, gdzie mogę dać Ci GWARANCJĘ na skuteczność zarobku. Mówię teraz to z pełną odpowiedzialnością, że w ciągu kilku miesięcy zarobisz bez polecania kwotę minimum  1000 zł. Warunek jest jeden – musisz się dokładnie trzymać systemu, z którym się zapoznasz, inaczej nic z tego nie będzie.

Ile czasu muszę poświęcić?

Pierwszy i drugi etap wykonasz w maksymalnie 6-8 godzin. Niestety pierwsza wypłata przyjdzie dopiero pod koniec miesiąca, Napisałem 2103 zł w tydzień, ponieważ zakładam, że czymś się zajmujesz w życiu i zarabianie dzięki internetowi będziesz traktował dodatkowo. Więc godzina dziennie przez tydzień- tyle powinno Ci zająć, aby zarobić ok. 2000 zł.

Natomiast aby zarabiać co najmniej 8000 zł miesięcznie– będziesz potrzebował ok. 2-3 godzin dziennie, aby w przeciągu 3-6 miesięcy zarabiać takie kwoty 😉 Może to być oczywiście szybciej, wszystko zależy od tego, jak szybko zamienisz zdobytą wiedzę w działanie 🙂 . I w tej metodzie trzeba polecać.

Czym będę się zajmował?

Większość pracy będzie polegała na działaniach marketingowych. Głównie tych w Internecie. Każda osoba w tym systemie zajmuje się reklamą produktów i usług firmy, o której dowiesz się poniżej, ale spokojnie, to jest tylko ogólny zarys. Nie będziesz musiał nikogo namawiać do czegokolwiek ani tym bardziej upubliczniać swojego wizerunku. Oczywiście, jeśli chcesz zarabiać większe kwoty, jest to nieuniknione, ale przy kwocie 2103 zł wszystko odbywa się bez polecania.

To nic skomplikowanego. Każda osoba, nawet najbardziej „zielona” technicznie, spokojnie sobie z tym poradzi. Zobaczysz, że to będzie bardzo fajne doświadczenie.

Z jaką firmą współpracujemy?

U mnie sprawa wygląda prosto- widzę potencjał, sprawdzam wiarogodność, jeżeli wszystko jest okej, to mogę tę firmę  polecać. Jeżeli tylko zauważę, że zaczyna być coś nie tak, kończę współpracę. Bez zbędnych sentymentów.

Firma, z którą w tej chwili współpracuję to eBrokerPartner. Jest to internetowy serwis, który pozwala zarabiać pieniądze poprzez polecanie produktów zarówno z branży finansowej, jak i spoza niej, bez wychodzenia z domu.

Cała platforma partnerska powstała w 2007 roku i należy do części Grupy eBroker. W skład tej grupy wchodzą serwisy finansowe, które w głównej mierze poświęcone są właśnie produktom finansowym. Więcej o grupie można przeczytać na oficjalnej stronie www.grupaebroker.pl.

Podmiot zarejestrowany jest w Sądzie Rejonowym Kraków Śródmieście XI w Wydziale Gospodarczym. Mediasoft Polska Sp.z.o.o. ul. Bandurskiego 34/3, 31-515 Kraków.

 

Dlaczego akurat ta firma i taka forma zarabiania?

Ponieważ dzięki tej firmie możesz m.in. bez wkładu własnego i bez polecania zarobić nawet 2103 zł w pierwszym tygodniu. Oczywiście tu zarobić nie znaczy mieć pieniądze w banku tylko na koncie w tym programie. Jak pisałem, wypłata przychodzi pod koniec miesiąca i jest wysyłana automatycznie.  Więcej szczegółów poznasz, jak napiszesz do mnie.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

Tak naprawdę nie musisz 🙂 . Jeżeli jesteś osobą, która bardziej szuka problemów, niż rozwiązań to je znajdziesz i żadne słowa czy dowody tego nie zmienią.

Nie mniej, jednak jeżeli chcesz rozpocząć współpracę to wiedz, że masz do pomocy osobę, z dużym doświadczeniem marketingowym.

Nic nie ryzykujesz. Nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy czy podpisywać jakichkolwiek umów.

Jeżeli szukasz jeszcze jakichkolwiek argumentów, to może poniższe screeny uświadomią Ci potencjał, jaki leży w tym systemie.

Są to wyniki jednej z osób, która współpracuje z wyżej wymienioną firmą oraz według systemu,
który niedługo możesz i Ty poznać.

Tutaj osoba, która zaczęła pracę na początku lutego. A już 9 marca dostała swoje pierwsze pieniądze. Dzięki temu systemowi zarobiła już 16757,09 zł w 36 dni.

Poniżej widzisz zarobki Jakuba, który obecnie ma stały miesięczny dochód w wysokości ok. 13 000 zł.

Jak będzie wyglądał cały proces współpracy?

 

1. Napisz do mnie na Facebooku, że jesteś zainteresowany tym sposobem.

2. Otrzymujesz dostęp do 1 i 2 etapu, gdzie zapoznajesz się z produktami i usługami. Oraz poznajesz metodę na "zarobienie" 2103 zł w tydzień.

3. Po pierwszych dwóch etapach dostaniesz dostęp do szkolenia, gdzie jest wytłumaczony cały system, czyli od czego masz zacząć, jak pracować i na czym to wszystko dokładnie polega.

4. W innych częściach panelu będziesz miał różne szkolenia, które krok po kroku będą Ci pokazywać jak działać tym systemem. Czyli jak uruchomić cały system, skąd pozyskiwać klientów, etc... Nic trudnego 🙂

Teraz dochodzimy do pytania, które być może sobie teraz zadajesz:
„Co Ty z tego masz, że pokażesz mi taki system?”

Jak pewnie możesz się domyślać, cała metoda nie powstała w celach charytatywnych. Tak jak wspominałem, jest  ona całkowicie darmowa. Za dostęp do przyszłych szkoleń nie pobieram opłat.

Bazuję na prowizji, jaką otrzymuje za pracę, którą Ty wykonasz. Jednorazowo ok. 500 zł za czynność, o której niebawem się dowiesz oraz od 5% do 10% prowizji za to, co Ty sam zarobisz. Więc jeżeli Ty zarobisz  np. 5000 zł ja z tego mam 10%. Więc sam już rozumiesz, dlaczego mi również zależy, abyś zarabiał jak najwięcej.

Chyba mogę Ci zdradzić, że to będzie jeden z elementów, w jaki sposób Ty sam będziesz mógł zarabiać 😉

Czy to jest legalne?

Wiele razy słyszę to pytanie, które całkowicie rozumiem.

Projekt jest całkowicie legalny. Firma, z którą współpracuję, jest spółką zarejestrowaną w Polsce (możesz sobie sprawdzić w KRS), Firma działa od 2007 roku i regularnie wypłaca wynagrodzenia swoim partnerom.

Oczywiście z kwoty, którą zarobisz, należy odprowadzić podatek.  Rozliczamy się według podatku ryczałtowego, czyli 8,5% co jest miłym zaskoczeniem dla wielu osób. Oczywiście mamy przygotowaną oficjalną instrukcję jak prosto 1 przelewem i bez wychodzenia z domu, rozliczać się z Twoim Urzędem Skarbowym. Więc nie będziesz miał z tym problemów 🙂

Jak zacząć zarabiać?

Tutaj może dołączyć KAŻDY, nie ma dla mnie znaczenia, kim jesteś, skąd pochodzisz czy jakie masz doświadczenie.

Pamiętaj, że do niczego się nie zobowiązujesz. Nie będziesz musiał podpisywać żadnych umów. Jeżeli stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie, to bez żadnych konsekwencji będziesz mógł odejść. To Ty decydujesz 🙂 .

Jeżeli jesteś zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda ten sposób od środka
i chciałbyś zacząć zarabiać przez Internet, napisz do mnie na Fb: